Doğal Kabak Lifli Bal Eşek Özlü Sabun 120 Gr.

Doğal Kabak Lifli Bal Eşek Özlü Sabun 120 gr., Sabun Fabrikam‘ın özel formülü ile üretilen özenle seçilmiş doğal bileşenlerle zenginleştirilmiş bir katı sabundur. İçeriğindeki doğal kabak lifleri, cildi nazikçe temizlerken, bal ve eşek sütü özleri cildi besler ve yumuşatır. Her kullanımda doğanın içsel güzelliklerini cildinize taşır.

Biz Sizi Arayalım

Hizmetlerimiz ve merak ettiğiniz tüm sorularınız için!

10 kişi şu anda ürünü inceliyor!
Ödeme Yöntemleri:

Açıklama

Doğal Kabak Lifli Bal Eşek Özlü Sabun 120 Gr.

Sabun Fabrikam‘ın kalite ve doğallık odaklı anlayışının bir yansıması olan Doğal Kabak Lifli Bal Eşek Özlü Sabun 120 gr., cildiniz için özel bir bakım ritüeli sunar. Bu özel sabun, içeriğindeki doğal kabak lifleri ile cildi nazikçe temizler ve ölü hücreleri arındırır. Aynı zamanda içerdiği bal ve eşek sütü özleri, cildi derinlemesine besler ve nemlendirir.

Bal, doğal olarak antioksidan ve nemlendirici özelliklere sahiptir, cildi besler ve yumuşatır. Eşek sütü, vitamin ve mineraller açısından zengin olup, cildi rahatlatıcı ve yenileyici bir etkiyle canlandırır. Bu kombinasyon, cildin doğal parlaklığını ve canlılığını destekler.

Doğal Kabak Lifli Bal Eşek Özlü Sabun, doğanın mucizelerini içeren formülü ve cildi besleyici özellikleriyle öne çıkar. Günün stresinden arınmak, cildinizi şımartmak ve doğal güzellikle buluşmak istiyorsanız, bu sabun günlük bakım ritüelinize mükemmel bir ektir. Sabun Fabrikam güvencesiyle üretilen bu katı sabun, cildinizi özel bir dokunuşla şımartmak için tasarlanmıştır.

Sizin İçin Üretelim

  • Pick up from the Woodmart Store

To pick up today

Free

  • Courier delivery

Our courier will deliver to the specified address

2-3 Days

Free

  • DHL Courier delivery

DHL courier will deliver to the specified address

2-3 Days

Free

  • Detay 1
  • Detay
  • Detay 2
  • Detay