Doğal Kabak Lifli Çilek Özlü Sabun 120 Gr.

Doğal Kabak Lifli Çilek Özlü Sabun 120 gr, Sabun Fabrikam‘ın özel formülü ile üretilmiş birinci sınıf bir katı sabundur. İçeriğindeki doğal kabak lifleri, cildi nazikçe temizlerken çilek özleri, cilde doğal bir tazelik ve yumuşaklık kazandırır. Her kullanımda meyve bahçelerinde geziniyormuş hissini yaşayın.

Biz Sizi Arayalım

Hizmetlerimiz ve merak ettiğiniz tüm sorularınız için!

12 kişi şu anda ürünü inceliyor!
Ödeme Yöntemleri:

Açıklama

Doğal Kabak Lifli Çilek Özlü Sabun

Sabun Fabrikam‘ın doğallık ve kalite anlayışını yansıtan Doğal Kabak Lifli Çilek Özlü Sabun 120 gr., cildinize özel bir bakım sunar. Bu özel sabun, içeriğindeki doğal kabak lifleri ile cildi nazikçe temizler ve ölü hücreleri arındırır. Aynı zamanda içerdiği çilek özleri, cilde doğal bir tazelik ve yumuşaklık kazandırır.

Çilek, vitamin ve antioksidanlar açısından zengin bir meyvedir ve cilde canlılık katar. Bu sabun, özellikle cildi besleyerek ve nemlendirerek cildin doğal parlaklığını destekler. 120 gramlık pratik boyutu, kullanımı kolay ve taşıması rahat bir üründür.

Doğal Kabak Lifli Çilek Özlü Sabun, doğallık, meyve kokusu ve cilde tazelik katan özellikleri ile öne çıkar. Günlük bakım ritüelinize meyve bahçelerinden gelen enerjiyi eklemek ve cildinizi özel bir dokunuşla şımartmak istiyorsanız, bu sabun tam size göre. Sabun Fabrikam güvencesiyle üretilen bu katı sabun, cildinizi canlandırmak ve tazelemek için tasarlanmıştır.

Sizin İçin Üretelim

  • Pick up from the Woodmart Store

To pick up today

Free

  • Courier delivery

Our courier will deliver to the specified address

2-3 Days

Free

  • DHL Courier delivery

DHL courier will deliver to the specified address

2-3 Days

Free

  • Detay 1
  • Detay
  • Detay 2
  • Detay