Doğal Kabak Lifli Hindistan Cevizi Özlü Sabun 120 Gr.

Doğal Kabak Lifli Hindistan Cevizi Özlü Sabun, Sabun Fabrikam‘ın özel formülü ile üretilen birinci sınıf bir katı sabundur. İçeriğindeki doğal kabak lifleri, cildi nazikçe temizlerken hindistan cevizi özleri, cilde derinlemesine nemlendirme sağlar. Doğanın ferahlığı ve doğal bakımın keyfi tek bir sabunda birleşiyor.

Biz Sizi Arayalım

Hizmetlerimiz ve merak ettiğiniz tüm sorularınız için!

15 kişi şu anda ürünü inceliyor!
Ödeme Yöntemleri:

Açıklama

Doğal Kabak Lifli Hindistan Cevizi Özlü Sabun

Sabun Fabrikam‘ın doğallık ve kalite anlayışını yansıtan Doğal Kabak Lifli Hindistan Cevizi Özlü Sabun, cildiniz için özenle seçilmiş doğal içeriklerle zenginleştirilmiş bir güzellik ürünüdür. Bu özel sabun, içeriğindeki doğal kabak lifleri ile cildi nazikçe temizler ve ölü hücreleri arındırır. Aynı zamanda içerdiği hindistan cevizi özleri, cilde derinlemesine nemlendirme sağlar.

Hindistan cevizi, doğal olarak içerdiği yağlar ve vitaminlerle cildi besler ve yumuşatır. Bu sabun, özellikle kuru ve yıpranmış ciltler için ideal bir seçenektir. 120 gramlık pratik boyutu, kullanımı kolay ve taşıması rahat bir üründür.

Doğal Kabak Lifli Hindistan Cevizi Özlü Sabun, doğallık, nemlendirici etkisi ve egzotik hindistancevizi kokusu ile öne çıkar. Günlük bakım ritüelinize tropikal bir dokunuş eklemek ve cildinizi özel bir deneyimle şımartmak istiyorsanız, bu sabun tam size göre. Sabun Fabrikam güvencesiyle üretilen bu katı sabun, cildinizi canlandırmak ve tazelemek için tasarlanmıştır.

Sizin İçin Üretelim

  • Pick up from the Woodmart Store

To pick up today

Free

  • Courier delivery

Our courier will deliver to the specified address

2-3 Days

Free

  • DHL Courier delivery

DHL courier will deliver to the specified address

2-3 Days

Free

  • Detay 1
  • Detay
  • Detay 2
  • Detay