Doğal Yuvarlak Kabak Lifli Aktif Karbon Özlü Sabun

Doğal Yuvarlak Kabak Lifli Aktif Karbon Özlü Sabun, Sabun Fabrikam‘ın özel formülü ile üretilen cilt dostu bir yuvarlak sabundur. İçeriğindeki doğal kabak lifleri, cildi nazikçe temizlerken aktif karbon özleri, ciltteki fazla yağı ve kirleri emebilir. Doğanın tazeliği ve aktif karbonün cilt temizliğindeki etkisi tek bir sabunda bir araya geliyor.

Biz Sizi Arayalım

Hizmetlerimiz ve merak ettiğiniz tüm sorularınız için!

19 kişi şu anda ürünü inceliyor!
Ödeme Yöntemleri:

Açıklama

Doğal Yuvarlak Kabak Lifli Aktif Karbon Özlü Sabun

Sabun Fabrikam‘ın kalite ve doğallık ilkelerine sadık kalarak üretilen Doğal Yuvarlak Kabak Lifli Aktif Karbon Özlü Sabun, cildinizi özel bir bakımla destekler. Yuvarlak tasarımı ve içeriğindeki doğal kabak lifleri, cildi nazikçe temizler ve ölü hücreleri arındırır. Aynı zamanda içerdiği aktif karbon özleri, ciltteki fazla yağı ve kirleri emebilir.

Aktif karbonün temizleme ve arındırma özellikleri, ciltteki siyah noktaların ve fazla yağın azalmasına yardımcı olabilir. Bu yuvarlak sabun, özellikle yağlı ciltler için ideal bir seçenek olabilir. Rahat tutuşuyla kullanımı kolaydır ve cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Doğal Yuvarlak Kabak Lifli Aktif Karbon Özlü Sabun, doğallık, temizleme etkisi ve cildinizi arındırmaya yardımcı olan özellikleri ile öne çıkar. Kendinizi daha temiz ve taze hissetmek istiyorsanız, bu yuvarlak sabun günlük bakım rutininizde mükemmel bir tamamlayıcı olabilir. Sabun Fabrikam güvencesiyle üretilmiştir.

Sizin İçin Üretelim

  • Pick up from the Woodmart Store

To pick up today

Free

  • Courier delivery

Our courier will deliver to the specified address

2-3 Days

Free

  • DHL Courier delivery

DHL courier will deliver to the specified address

2-3 Days

Free

  • Detay 1
  • Detay
  • Detay 2
  • Detay