Doğal Kabak Lifli İnci Tozu Özlü Sabun 120 Gr.

Doğal Kabak Lifli İnci Tozu Özlü Sabun, Sabun Fabrikam‘ın özel formülü ile üretilen lüks bir katı sabundur. İçeriğindeki doğal kabak lifleri, cildi nazikçe temizlerken inci tozu özleri, cilde zarif bir parlaklık ve dokunuş katmanın keyfini yaşatır. Doğanın ve lüksün birleşimini cildinizle buluşturun.

Biz Sizi Arayalım

Hizmetlerimiz ve merak ettiğiniz tüm sorularınız için!

17 kişi şu anda ürünü inceliyor!
Ödeme Yöntemleri:

Açıklama

Doğal Kabak Lifli İnci Tozu Özlü Sabun

Sabun Fabrikam‘ın kalite standartlarına uygun olarak üretilen Doğal Kabak Lifli İnci Tozu Özlü Sabun, cildinizi şımartmak ve ona zarif bir dokunuş katmak için tasarlanmıştır. Bu özel sabun, içeriğindeki doğal kabak lifleri ile cildi nazikçe temizler ve ölü hücreleri arındırır. Aynı zamanda içerdiği inci tozu özleri, cilde zarif bir parlaklık ve dokunuş katmanın keyfini yaşatır.

İnci tozu, mineraller ve amino asitler açısından zengin olup, cildi besler ve canlandırır. Bu sabun, özellikle cilde lüks bir bakım sunarak onu pürüzsüz ve parlak hale getirmek isteyenler için idealdir. 120 gramlık pratik boyutu, kullanımı kolay ve taşıması rahat bir üründür.

Doğal Kabak Lifli İnci Tozu Özlü Sabun, doğallık, lüks ve cilde zarif bir parlaklık katan özellikleri ile öne çıkar. Günlük bakım ritüelinize bir dokunuş lüks eklemek ve cildinizi özel bir deneyimle şımartmak istiyorsanız, bu sabun tam size göre. Sabun Fabrikam güvencesiyle üretilen bu katı sabun, cildinizi canlandırmak ve tazelemek için tasarlanmıştır.

Sizin İçin Üretelim

  • Pick up from the Woodmart Store

To pick up today

Free

  • Courier delivery

Our courier will deliver to the specified address

2-3 Days

Free

  • DHL Courier delivery

DHL courier will deliver to the specified address

2-3 Days

Free

  • Detay 1
  • Detay
  • Detay 2
  • Detay