Doğal Kabak Lifli Kahve Özlü Sabun 120 Gr.

Doğal Kabak Lifli Kahve Özlü Sabun, Sabun Fabrikam‘ın özel formülü ile üretilen birinci sınıf bir katı sabundur. İçeriğindeki doğal kabak lifleri, cildi nazikçe temizlerken kahve özleri, cilde enerji verir ve canlandırır. Doğanın enerjisi ve kahvenin canlandırıcı etkisi tek bir sabunda buluşuyor.

Biz Sizi Arayalım

Hizmetlerimiz ve merak ettiğiniz tüm sorularınız için!

10 kişi şu anda ürünü inceliyor!
Ödeme Yöntemleri:

Açıklama

Doğal Kabak Lifli Kahve Özlü Sabun

Sabun Fabrikam‘ın kalite ve doğallık ilkelerine sadık kalarak üretilen Doğal Kabak Lifli Kahve Özlü Sabun, cildinize özel bir bakım sunar. Bu özel sabun, içeriğindeki doğal kabak lifleri ile cildi nazikçe temizler ve ölü hücreleri arındırır. Aynı zamanda içerdiği kahve özleri, cilde enerji verir ve canlandırıcı bir etki sunar.

Kahve, cildi tonlamaya ve canlandırmaya yardımcı olan doğal antioksidanlarla doludur. Bu sabun, özellikle cildin enerjiye ihtiyaç duyduğu anlarda ve güne başlarken kullanım için idealdir. 120 gramlık pratik boyutu, kullanımı kolay ve taşıması rahat bir üründür.

Doğal Kabak Lifli Kahve Özlü Sabun, doğallık, enerji verici etkisi ve cildi canlandırıcı özellikleri ile öne çıkar. Günlük bakım rutininize enerji katmak ve cildinizi özel bir deneyimle şımartmak istiyorsanız, bu sabun sizin için mükemmel bir seçenektir. Sabun Fabrikam güvencesiyle üretilen bu katı sabun, cildinizi canlandırmak ve tazelemek için tasarlanmıştır.

 

Sizin İçin Üretelim

  • Pick up from the Woodmart Store

To pick up today

Free

  • Courier delivery

Our courier will deliver to the specified address

2-3 Days

Free

  • DHL Courier delivery

DHL courier will deliver to the specified address

2-3 Days

Free

  • Detay 1
  • Detay
  • Detay 2
  • Detay