Doğal Kabak Lifli Katran Özlü Sabun 120 Gr.

Doğal Kabak Lifli Katran Özlü Sabun 120 gr., Sabun Fabrikam‘ın özel formülü ile üretilen etkili bir katı sabundur. İçeriğindeki doğal kabak lifleri, cildi nazikçe temizlerken katran özleri, cildin derinlemesine arınmasına yardımcı olur. Doğanın gücü ve katranın arındırıcı etkisi tek bir sabunda birleşiyor.

Biz Sizi Arayalım

Hizmetlerimiz ve merak ettiğiniz tüm sorularınız için!

11 kişi şu anda ürünü inceliyor!
Ödeme Yöntemleri:

Açıklama

Doğal Kabak Lifli Katran Özlü Sabun

Sabun Fabrikam‘ın kalite ve doğallık ilkelerine uygun olarak üretilen Doğal Kabak Lifli Katran Özlü Sabun 120 gr., cildinizi özel bir bakımla şımartır. Bu özel sabun, içeriğindeki doğal kabak lifleri ile cildi nazikçe temizler ve ölü hücreleri arındırır. Aynı zamanda içerdiği katran özleri, cilde derinlemesine nüfuz ederek temizlik sağlar ve cildin doğal dengesini destekler.

Katran, antiseptik ve arındırıcı özellikleriyle bilinir ve cildin temizlenmesine yardımcı olabilir. Bu sabun, özellikle yağlı ve problemli ciltler için ideal bir seçenektir. 120 gramlık pratik boyutu, kullanımı kolay ve taşıması rahat bir üründür.

Doğal Kabak Lifli Katran Özlü Sabun, doğallık, arındırıcı etkisi ve cildin derinlemesine temizlenmesi ile öne çıkar. Günün yorgunluğunu atmak ve cildinizi tazelemek istiyorsanız, bu sabun günlük bakım rutininizde mükemmel bir tamamlayıcı olabilir. Sabun Fabrikam güvencesiyle üretilen bu katı sabun, cildinizi canlandırmak ve tazelemek için tasarlanmıştır.

Sizin İçin Üretelim

  • Pick up from the Woodmart Store

To pick up today

Free

  • Courier delivery

Our courier will deliver to the specified address

2-3 Days

Free

  • DHL Courier delivery

DHL courier will deliver to the specified address

2-3 Days

Free

  • Detay 1
  • Detay
  • Detay 2
  • Detay