Türk Hamamı Oda Kokusu

Türk Hamamı Oda Kokusu, geleneksel Türk hamamlarının ferahlatıcı atmosferini mekanınıza taşır. Özel Türk Hamamı notaları ile zenginleştirilmiş bu oda kokusu, Sabun Fabrikam‘ın özenle seçilmiş içerikleriyle üretilmiştir. Odanızı serin ve taze bir hamam deneyimine dönüştürerek, misafirlerinize benzersiz bir koku keyfi yaşatın.

Biz Sizi Arayalım

Hizmetlerimiz ve merak ettiğiniz tüm sorularınız için!

19 kişi şu anda ürünü inceliyor!
Ödeme Yöntemleri:

Açıklama

Türk Hamamı Oda Kokusu

Sabun Fabrikam‘ın özel formülü ile üretilen Türk Hamamı Oda Kokusu, geleneksel Türk hamamlarının ferahlatıcı atmosferini özel bir deneyimle buluşturur. Bu özel koku, içeriğindeki özel Türkhamam notaları ile odanıza nostaljik bir dokunuş katmanın yanı sıra, ferah ve taze bir atmosfer sunar.

Türk Hamamı Oda Kokusu, odanızı sarhoş edici Türk hamamı notalarıyla doldurarak, mekanınıza ferahlık ve canlılık getirir. Her püskürtmede etkileyici bir koku sergileyen bu oda kokusu, özellikle spa merkezleri, oteller, güzellik salonları ve sağlık tesisleri gibi işletmeler için idealdir.

Sabun Fabrikam güvencesiyle üretilen Türk Hamamı Oda Kokusu, geleneği ve modernliği birleştiren özel bir üründür. Eşsiz kokusuyla mekanınıza benzersiz bir karakter katmak ve misafirlerinizi ferahlatmak istiyorsanız, Türk Hamamı Oda Kokusu sizin için ideal bir tercih olacaktır. Türk hamamı atmosferini yaşayın ve bu özel koku ile unutulmaz bir deneyim sunun.

Sizin İçin Üretelim

  • Pick up from the Woodmart Store

To pick up today

Free

  • Courier delivery

Our courier will deliver to the specified address

2-3 Days

Free

  • DHL Courier delivery

DHL courier will deliver to the specified address

2-3 Days

Free

  • Detay 1
  • Detay
  • Detay 2
  • Detay